Obsah

Vyhodnocení nejlepších sportovců Kraslicka roku 2017

v pátek 16.3.2018 proběhlo v obřadní síni MěÚ Kraslice, ve spolupráci s okolními městy a obcemi a pod záštitou hejtmanky Karlovarského kraje Mgr. Janou Vildumetzovou, vyhodnocení nejlepších sportovců roku 2017. Za naše město byli oceněni vzpěrači našeho místního oddílu, který letos oslaví 60. výročí.
Ing. Jan Šedlbauer (TJ Rotas Rotava – oddíl vzpírání) je dlouholetým trenérem mládeže a předsedou oddílu vzpírání. Obsadil 2. místo na Mistrovství světa master ve váze 105 kg+ a 2. místo na Světových hrách na Novém Zélandu.
Družstvo juniorek ve složení Daniela Zronková, Nikola Zronková, Michaela Malá a Sabina Satlerová (TJ Rotas Rotava – oddíl vzpírání) vybojovalo titul Mistryň ČR v kategorii juniorek.
Družstvo mladších žáků ve složení Denis Jankovic, Jan Bubla a Lukáš Köhler (TJ Rotas Rotava – oddíl vzpírání) obsadilo 1. místo na Velké ceně ve Švýcarsku a 2. místo na Mistrovství ČR ve vzpírání.
Daniela Zronková (TJ Rotas Rotava – oddíl vzpírání) je Mistryní ČR ve váze do 65 kg do 17 let, Mistryní ČR ve váze do 69 kg do 20 let, obsadila 2. a 3. místo ve váze do 63 kg do 23 let na Mistrovství ČR ve vzpírání, je reprezentantkou ČR a držitelkou českého rekordu v trhu výkonem 62 kg.
Nikol Kabelková (TJ Rotas Rotava – oddíl vzpírání) obsadila 1. místo na Mistrovství ČR ve vzpírání do 23 let, 1. místo na Mistrovství ČR ve vzpírání v kategorii ženy, je vítězkou několika velkých cen.
Denis Jankovic (TJ Rotas Rotava – oddíl vzpírání) je Mistrem ČR v mladších žácích ve váze do 62 kg, je držitelem českého rekordu v trhu výkonem 61 kg, na medailových pozicích se umístil na velkých cenách v Rakousku, Polsku, Německu i Švýcarsku.